Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
Yüksek İhtisas Hastanesinde Yılın Hemşiresi ve Yılın ebesi ne plaket

Yüksek İhtisas Hastanesinde Yılın Hemşiresi ve Yılın ebesi ne plaket

Tarih 18 Mayıs 2018, 11:30 Editör EDİTÖRDEN

Yüksek İhtisas Hastanesinde Yılın Hemşiresi ve Yılın ebesi ne plaket ve çiçek verildi

Yüksek İhtisas Hastanesinde Yılın Hemşiresi ve Yılın ebesi ne plaket ve çiçek verildi Yüksek İhtisas Hastane yönetimi tarafından hemşireler, ebeler ve anneler günü dolayısıyla İl Sağlık Müdürü ,Kamu Hastaneleri Başkanı ve yardımcılarının da katıldığı etkinlik düzenlendi. ÇİÇEK TAKDİM ETTİ Sağlık Bakanlığı tarafından yılın hemşiresi seçilen Leyla Duman ve yılın ebesi seçilen Nurhayat Altunbaş’ a İl Sağlık Müdürü Dr.Feramiş Ender Güngüneş ve Hastane Başhekim Uzm.Dr. Tekin Akça tarafından plaketleri verildi. Hastane Başhekimi Uzm.Dr. Tekin Akça tüm hemşireler adına Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Seval Bulut Karatay ‘ a çiçek takdim etti. PERSONELE İKRAMDA BULUNULDU İl Sağlık Müdürüz ve Hastane Başhekimi yaptıkları açıklamalarla hemşirelik mesleğinin öneminden ,sağlık sisteminin bir ekip işi olduğundan ve hemşire ve ebelerinde bu ekibin en önemli üyesi olduğundan bahsettiler. Tüm hemşire arkadaşlara hem çalışma hayatında, hem de özel hayatlarında başarılar ve mutluluklar dileyip , günlerini kutladılar. Hep birlikte pasta kesiminin ardından katılan personele ikramda bulunuldu.

Bu haber 186 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Çığlık Atıyorum Duy Beni Projesi ne İl Milli eğitimden tam destek

Çığlık Atıyorum Duy Beni Projesi ne İl Milli eğitimden tam destek Çığlık Atıyorum Duy Beni Projesi ne İl Milli eğitimden tam destek

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanı Karaca Yeniden başkan seçildi.

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanı Karaca Yeniden başkan seçildi. Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanı Karaca Yeniden başkan seçildi.
MAZERETLER13 Eylül 2018

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi