Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
GÖRMEM İÇİN SEN VARSIN SEMİNERİ MALAZGİRT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDE DEVAM ETTİ.

GÖRMEM İÇİN SEN VARSIN SEMİNERİ MALAZGİRT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDE DEVAM ETTİ.

Tarih 13 Ocak 2019, 10:56 Editör EDİTÖRDEN

GÖRMEM İÇİN SEN VARSIN SEMİNERİ MALAZGİRT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDE DEVAM ETTİ.

GÖRMEM İÇİN SEN VARSIN SEMİNERİ MALAZGİRT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDE DEVAM ETTİ. Kırıkkale milli eğitim müdürlüğü ve Arge birimi işbirliğiyle görmem için sen varsın proje kapsamında Kırıkkale de liselerde başlatılan seminerlere Malazgirt mesleki ve teknik anadolu lisesi nde devam edildi.Okul toplantı salonunda gerçekleşen seminer okul müdürü Aydın Keleş,öğretmenler ve öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiler. Semineri veren eğitimci yazar Bekir Akdeniz,genelde toplumumuzda görme engelli ve diğer engellilerin karşılaştıkları sorunları dile getirdi. Kırıkkale de hedeflerinin 7000 öğrenciye ulaştığını ileten Akdeniz şunları söyledi. Ortaöğretimde öğrenim gören öğrencilerimizin engellilere destek olmasını sağlamak, onlarda farkındalık yaratmaktır. Topluma ve hayata yeterince karışamadıkları için görmezden, duymazdan gelindiklerine dikkat çekerek tüm bireyler için bilgilendirme ve bilinçlenmeyi hatırlatmak ve Engellilere yönelik olumlu bakış açısını geliştirmeğe çalışıyoruz. amacımızın Çevrenin engelli bireyler için yaşam kalitesini desteklemek için olması gerekenler hakkında bilgilendirmek, Engelli bireylerin de toplum için etkin, üretken ve önemli bireyler olabilecekleri hakkında bilinçlendirmek olduğunu söylüyoruz. Görme engelli bireylere, yaşam alanı içerisinde gerekli hassasiyeti göstermek, sağlıklı bireylerin onlara yardımcı olmalarını sağlamak konularını anlatırken bir öğrenci ilede tatbikat yaptı.toplu fotoğraf çekimi ile program son buldu.

Bu haber 130 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

AYBİMAŞ ANKARA DA TANZİM AÇTI

AYBİMAŞ ANKARA DA TANZİM AÇTI AYBİMAŞ Ankara yenimahalle ilçesi yahyalar mahallesinde Büyük iki katlı Tanzim satış merkezi açtı.

YENİ MAHALLE Ş.A.T.MESLEKİ VE ANADOLU KIZ MESLEK LİSESİ NEVRUZ BAYRAMINI KUTLADI

YENİ MAHALLE Ş.A.T.MESLEKİ VE ANADOLU KIZ MESLEK LİSESİ NEVRUZ BAYRAMINI  KUTLADI YENİ MAHALLE ŞEHİT ALİ TONGA MESLEKİ VE ANADOLU KIZ MESLEK LİSESİ NEVRUZ BAYRAMINI OKUL BAHÇESİNDE KUTLADI
ORADAN GÖRÜNEN14 Mart 2019

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi