Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EN ÇOK OKUNANLAR

GERALDİNE SARAN İLKOKULU YIL SONU ŞENLİĞİ DÜZENLEDİ

GERALDİNE SARAN İLKOKULU YIL SONU ŞENLİĞİ DÜZENLEDİ

Tarih 04 Mayıs 2019, 15:05 Editör EDİTÖRDEN

GERALDİNE SARAN İLKOKULU YIL SONU ŞENLİĞİ DÜZENLEDİ

GERALDİNE SARAN İLKOKULU YIL SONU ŞENLİĞİ DÜZENLEDİ Kültür Müdürlüğü salonunda düzenlenen program saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı. misafirlere hoş geldiniz diyen okul müdürü Gülnihan Akyürek ise konuşmasına şöyle devam etti,değerli misafirlerimiz ailelerimiz hoş geldiniz.biz bugün geraldine saran ilkokulu olarak çok mutluyuz,çok heyecanlıyız.sizlere hem eğlenceli müzikli gösteriler,hem de Türkçemize,dilimize,gelenek ve göreneklerimize,oyunlarımıza,Türkülerimize sahip çıkmamız gerektiğini vurgulayan bir program hazırladık.Çünkü Milli eğitim bakanımızın da dediği gibi Türkçe bizim dil bayrağımız,Türkçe bizim ana sütümüz. Okulumuzun çok başarılı geçen bu yılında,yaptığımız sanatsal,kültürel ve sportif faaliyetler,elde edilen başarılar bölgede ses getirdi.Başarılı geçen yılımızın gelecek eğitim yıllarında ,çalışmalarımızda bize destek olan milli eğitim müdürlüğümüze,müdür yardımcımıza,öğretmenlerimize,tüm okul personelimize ve tabiki siz değerli velilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. heyecanla gösteriye başlamayı bekleyen çocuklarımızın heyecanını sevgi ve alkışlarınızla destekleyiz.teşekkür ederim,iyi seyirler. Anasıfının gösterisi heyecanla izlendi. Trabzon yöresi Halk oyunları alkışlar arasında izlendi,ardından birinci sınıfların gösterisi sunuldu. Anadolu dan geldik gösterisinde ise Ailelerin heyecanı iyice arttı,alkışlarla geraldine okulunun da çocuklarının neler öğrendiğini zevkle seyrettiler. dördüncü sınıfların gösterisi ile okul korosu güzel Anadolu Türküleri ile sona erdi. Personelin gurur tablosu toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Bu haber 1152 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

VALİLİĞİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEMLİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYONU HİZMETE BAŞLADI

VALİLİĞİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEMLİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYONU HİZMETE BAŞLADI VALİ BEYİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEM VERDİĞİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYON PROJESİNİ ELEŞTİREN BİR YAZININ ARDINDAN VALİL...

SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI.

SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI. SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI.
Yormayın Valimi20 Mayıs 2020

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi