Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EN ÇOK OKUNANLAR

İçişleri Bakan Yardımcısı İnce, Bahşılı Trafik Çocuk Parkında İncelemelerde Bulundu

İçişleri Bakan Yardımcısı İnce, Bahşılı Trafik Çocuk Parkında İncelemelerde Bulundu

Tarih 03 Haziran 2019, 03:27 Editör EDİTÖRDEN

İçişleri Bakan Yardımcısı İnce, Bahşılı Trafik Çocuk Parkında İncelemelerde Bulundu

İçişleri Bakan Yardımcısı İnce, Bahşılı Trafik Çocuk Parkında İncelemelerde Bulundu Ramazan Bayramı tatili dolayısıyla alınan trafik tedbirlerinin denetimi kapsamında ilimizde bulunan İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, Trafik Çocuk Eğitim Parkında incelemelerde bulundu. İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce ile birlikte incelemelerde bulanan ve Mini Şehir Trafik Çocuk Parkı hakkında bilgiler veren Vali Sezer; Trafik, Afad, İtfaiye ve ilk yardım alanlarında çocuklarımızın eğlenerek teorik ve uygulamalı eğitim alacağı 'Trafik Çocuk Parkı' nda bugüne kadar 36 okuldan 1000 çocuğumuzun Trafik, İlk Yardım, AFAD ve İtfaiye ile ilgili eğitim aldığını söyledi. İncelemelerinin ardından açıklamalarda bulunan Bakan Yardımcısı İnce ise “ Örnek bir çalışma. Diğer illere de yaymak lazım. Burada hayırlı ve faydalı güzel bir iş yapılmış. Burada çocuklarımıza trafik, itfaiye, AFAD ve ilk yardım alanlarında verilen eğitimler çok önemli. O yaşta çocuğa ne verilirse hayatı boyunca onu uygulayacaktır. Sayın Valimiz başta olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Bu haber 364 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

VALİLİĞİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEMLİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYONU HİZMETE BAŞLADI

VALİLİĞİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEMLİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYONU HİZMETE BAŞLADI VALİ BEYİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEM VERDİĞİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYON PROJESİNİ ELEŞTİREN BİR YAZININ ARDINDAN VALİL...

SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI.

SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI. SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI.
Yormayın Valimi20 Mayıs 2020

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi