Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EN ÇOK OKUNANLAR

GÖRMEM İÇİN SEN VARSIN PROJE EKİBİ ÖDÜLLENDİRİLDİ

GÖRMEM İÇİN SEN VARSIN PROJE EKİBİ ÖDÜLLENDİRİLDİ

Tarih 04 Temmuz 2019, 01:47 Editör EDİTÖRDEN

GÖRMEM İÇİN SEN VARSIN PROJE EKİBİ ÖDÜLLENDİRİLDİ

GÖRMEM İÇİN SEN VARSIN PROJE EKİBİ ÖDÜLLENDİRİLDİ Bahşılı da başlayıp Kırıkkale de devam eden eğitimlerle 7 bin öğrenciye ulaşan Görmem İçin Sen Varsın Projesi ekibine il milli Eğtm. md .plaket ve teşekkür belgesi verdi.ayrıca Katkı Sağlayan Gönüllülere, Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tüfekçi Tarafından Plaket ve Teşekkür Belgeleri Takdim Edildi. 2016 -2019 yılları arasında devam eden, engelli bireylerin aile ve toplum içerisindeki yeri ve karşılaştıkları sorunların çözümü ve gençlerimiz arasında engelli bireylere karşı sosyal sorumluluğu arttırmayı amaçlayan "Görmem İçin Sen Varsın" Projesi tamamlandı. rojenin hazırlanması ve uygulanmasında emeği geçen, proje eğitmeni Bekir Akdeniz, gazeteci Ahmet Yaman ve Ar-Ge ekibi Koordinatörümüz Mustafa Can Hiçyılmaz Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi’yi makamında ziyaret ederek, proje hakkında sohbet ettiler. İL M.EĞTM.MD. TÜFEKÇİ,YENİ OLARAK İÇ İŞLERİ BAŞKANLIĞINDAN DESTEKLENEN BU PROJEYE MÜDÜRLÜK OLARAKTA DESTEK VERECEĞİNİ BELİRTTİ.

Bu haber 342 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

VALİLİĞİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEMLİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYONU HİZMETE BAŞLADI

VALİLİĞİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEMLİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYONU HİZMETE BAŞLADI VALİ BEYİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEM VERDİĞİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYON PROJESİNİ ELEŞTİREN BİR YAZININ ARDINDAN VALİL...

SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI.

SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI. SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI.
Yormayın Valimi20 Mayıs 2020

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi