Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
BAHŞILI MYO ÖĞRENCİLERİ DEPREM İÇİN TOPLADIKLARI MALZEMELERİ  BAHŞILI KIZILAYINA TESLİM ETTİ

BAHŞILI MYO ÖĞRENCİLERİ DEPREM İÇİN TOPLADIKLARI MALZEMELERİ BAHŞILI KIZILAYINA TESLİM ETTİ

Tarih 01 Şubat 2020, 19:27 Editör EDİTÖRDEN

BAHŞILI MYO ÖĞRENCİLERİ DEPREM İÇİN TOPLADIKLARI MALZEMELERİ BAHŞILI KIZILAYINA TESLİM ETTİ

BAHŞILI MYO ÖĞRENCİLERİ DEPREM İÇİN TOPLADIKLARI MALZEMELERİ BAHŞILI KIZILAYINA TESLİM EDİLDİ Kırıkkale Üniversitesi Fatma Şenses meslek yüksekokulu öğrencileri, Ankara ve Kırıkkale'de olmak üzere iki farklı toplama merkezi oluşturdu, Ankara'da öğretim görevlisi ve aynı zamanda müdür yardımcısı Hasan Önsoy hoca, Kırıkkale'de de öğretim görevlisi Yunus Emre Gürsoy hocanin koordinasyonunda kıyafet, battaniye, kuru gıda çocuk bezi,el işi örme göz nuru işler ve temizlik malzemeleri olmak üzere dört farklı gurupta yardım malzemenin toplandığını belirten Yunus Emre Gürsoy şöyle devam etti.Bu gördüğünüz gönüllü vatansever gençler altı gün içinde organize olarak topladıkları malzemeleri tek tek kayıt altına alınarak gruplandırdı. bir hafta içerisinde Ankara ve Kırıkkale'de ve ilçelerinde sesimizi duyurabildiğimiz herkesin bize ulaştırdığı yardım malzemelerini topladık, ulaştırma imkanı olmayanlara bizzat bizler gidip evlerinden teslim aldık Bunların hepsi altı gün içersinde toplandı. Topladığımız yardım malzemelerini Bahşılı Anadolu Ajansı muhabiri Gazeteci Ahmet Yaman işbirliği ile Bahşılı kızılay temsilcisi Barış Gümüşbaş'a teslim ettik.Kamyona doldurulan malzemelerin ne kadar değer taşıdığını bilerek kızılay a teslim ederek mutlu bir gün geçirdik.okulumuz her zaman bu gibi sosyal proje ve yardımlaşmada daima örnek olmuştur okul müdürümüz doçent doktor İsmail Gökdeniz in izniyle,emeği geçen öğretim görevlisi ve öğrencilerimize ailelerimize yardım sever vatandaşlarımıza teşekkür ederiz. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun, keşke hiç yaşanmasaydı, ama böyle olumsuzluk durumlar bizlerin birbirine kenetlenmesine vesile oluyor Emeği geçen herkesten Allah razı olsun.dedi. Kızılay Bahşılı temsilcisi Barış gümüşbaş ta toplanan malzemeleri kamyonla teslim alıp Merkez Kızılay yardımları ile birleştirilerek yerine ulaştırılacak.emeği geçen herkese teşekkür ederiz dedi.

Bu haber 222 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Bahşılı Atatürk ilkokulu bir proje ile toplantı salonunu yeniledi

Bahşılı Atatürk ilkokulu bir proje ile toplantı salonunu yeniledi Bahşılı Atatürk ilkokulu bir proje ile toplantı salonunu yeniledi

KÜTÜPHANELER HAFTASINI EVLERİNDE KUTLADILAR.

KÜTÜPHANELER HAFTASINI EVLERİNDE KUTLADILAR. KÜTÜPHANELER HAFTASINI MAHSUN KUTLAYAN MİNİK KIZILIRMAK Ş.V.P ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ BU GÜNLERİ UNUTAMAYACAK.
ACİL SOSYAL FON01 Nisan 2020

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi