Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EN ÇOK OKUNANLAR

Biz birlikte Türkiyeyiz

Biz birlikte Türkiyeyiz

Tarih 17 Nisan 2020, 01:40 Editör EDİTÖRDEN

Biz birlikte Türkiyeyiz diyen Yahşihan Halk eğitim ekibi haftada 20 bin maske üretmeye başladı.

'Biz birlikte Türkiyeyiz' diyen Yahşihan Halk eğitim ekibi haftada 20 bin maske üretmeye başladı. Yahşihan Vefa Sosyal grubu ve Belediyesi adına Halk müdürlüğünde çalışan 3 kadrolu öğretmenimiz, 10 usta öğreticilerimizle birlikte maske dikimi gerçekleştirmekteyiz. diyen Halk Eğitim müdürü Sebahat GÜLTEKİN ,Müdür yardımcısı Bayram GÖK Devletimiz ve milletimizin yanında çorbada bizim de tuzumuz olsun diyerek gönüllülük esasıyla Haftalık 20 bin maske ürettiklerini ileterek devam ettiler. Maskeler dikildikten sonra sterilize edilip ,paketleme işlemine geçilmektedir; paketleme işleminde bağlama hocamız ,bilgisayar eğitmeni ,işaret dili ,halkoyunları ,bilgisayar eğitmeni hocalarımız ,Kurumdaki yardımcı hizmetli personelimiz paketlemede çalıştılar.Evden çıkmanın cesaret istediği, bir dönemde bu anlamlı görevi ifâ eden Fedakarca çalışıp üreten yahşihan halk eğitim merkezi personelime sonsuz teşekkürlerimi sunarım .personelimizin motivasyonunu yüksek tutarak çalışmalarımıza devam ediyoruz dedi . Dikilen maskeler Vefa sosyal destek grubundaki Yahşihan Belediyesine dağıtım için verilmektedir. Haberci71.AY.

Bu haber 441 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

VALİLİĞİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEMLİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYONU HİZMETE BAŞLADI

VALİLİĞİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEMLİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYONU HİZMETE BAŞLADI VALİ BEYİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEM VERDİĞİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYON PROJESİNİ ELEŞTİREN BİR YAZININ ARDINDAN VALİL...

SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI.

SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI. SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI.
Yormayın Valimi20 Mayıs 2020

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi