Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
kırıkkale DKMP  müdürlüğü Av koruma ve kontrol ekipleri   avcılara göz açtırmadı.

kırıkkale DKMP müdürlüğü Av koruma ve kontrol ekipleri avcılara göz açtırmadı.

Tarih 20 Kasım 2020, 02:32 Editör Hatice Akgül

kırıkkale DKMP Sube müdürlüğü Av koruma ve kontrol ekipleri Yahşihan ve Delice deki avlaklarda yasak avcılara göz açtırmadı.

kırıkkale DKMP Sube müdürlüğü Av koruma ve kontrol ekipleri Yahşihan ve Delice deki avlaklarda yasak avcılara göz açtırmadı. DKMP Şube Müdürlüğü Av Koruma ve Kontrol Ekiplerinin 14-15 Kasım 2020 tarihlerinde yapmış oldukları av koruma ve kontrol çalışmaları esnasında 4 adet belgesiz av yapan şahıs ve 1 adet avcı hakkında avlaklarda izin almadan avlanma fiilinden dolayı haklarında 4915 Sayılı Kara Avcılığı Kanununa muhalefet etmekten dolayı av kabahat suç tutanağı düzenlenmiştir. 3 adet otomatik tüfeğe takozsuzluktan dolayı mülkiyeti kamuya geçirilmek üzere el konulmuştur. 1 adet süper poze tüfek ise Jandarma komutanlığına gönderilmek üzere muhafaza altına alınmıştır. Kurallara uyarak av yapan avcılarımıza teşekkür ederiz. Av koruma ve kontrol çalışmalarına ara verilmeksizin devam edilmektedir. bilgileri kendi resmi sayfalarından alınmıştır. HsberciAY.

Bu haber 488 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

TEMA NIN DOĞAL YAŞLI ORMANLAR PROJESİ HAYATA GEÇİRİLİYOR

TEMA NIN DOĞAL YAŞLI ORMANLAR PROJESİ HAYATA GEÇİRİLİYOR TEMA NIN DOĞAL YAŞLI ORMANLAR PROJESİ HAYRETTİN KARACA NIN ANISINA HAYATA GEÇİRİLİYOR

SULAKYURT BELEDİYE BAŞKANI BİLDİK 2020 YILINI DEĞERLENDİRDİ.

SULAKYURT BELEDİYE BAŞKANI BİLDİK 2020 YILINI DEĞERLENDİRDİ. SULAKYURT BELEDİYE BAŞKANI BİLDİK 2020 YILINI DEĞERLENDİRDİ.
KIRIKKALEDE TARİH YAZAN ÜÇLÜ10 Ocak 2021

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi