Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
DüğünlerimizFOTOĞRAFLAR HER ZAMAN İBRET VERİR VE BİRŞEYLER HATIRLATIR-2 (açın)FOTOĞRAFLARIN DİLİ OLSA-3Künye
Daha Çok Çalışmalıyız

Daha Çok Çalışmalıyız

Tarih 01 Şubat 2010, 07:49 Editör EDİTÖRDEN

Kırıkkale Balışeyh Kaymakamı Faruk Bülent BAYGÜVEN, ilçedeki tüm kurum amirleriyle Kaymakamlık makam odasında bir toplantı yaptı.

Kırıkkale Balışeyh Kaymakamı Faruk Bülent BAYGÜVEN,  ilçedeki tüm kurum amirleriyle Kaymakamlık makam odasında bir toplantı yaptı.
Toplantıda Kaymakam BAYGÜVEN, ilçenin gelişimine yönelik olarak yapılacak projelerin neler olabileceği konusunda kurum amirlerinden fikirler aldı.
Toplantıda; ilçeye yönelik olarak, ilçenin tarihi ve turistik yerlerinin iyileştirilmesi, ilçenin mobese kameraları ile izlenmesi, fidan dikim çalışmaları, engelli vatandaşlara yönelik hizmetler, tarım ve hayvancılık projeleri, yol kenarlarının ağaçlandırılması, köylü pazarlarının oluşturulması, meslek yüksek okulunun kurulması, şehit mezarlıklarının bakım çalışmaları, ortaöğretim öğrencilerine yönelik SBS ve ÖSS kursları ve okuma yazma bilmeyenlere yönelik kursların açılması, çeşitli meslek edindirme çalışmalarının yapılması ve daha birçok konuda durum değerlendirmesi yapıldı.
Toplantıda her ayrıntıyı dikkatlice dinleyen ve irdeleyen İlçe Kaymakamı BAYGÜVEN, ''Bu zamana kadar yapılan faaliyet ve çalışmalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim. Gerçekten güzel çalışmalar yapmışsınız. Bundan sonra daha çok çalışarak istikrarlı bir şekilde ilerlememiz ve ilçemizi geliştirmemiz gerekiyor. Bu amaçla devletimizin kurumlarına ve gönüllü hayırseverlere önemli vazifeler düşmektedir. İnanıyorum ki yapacağımız çalışmalar neticesinde ilçemiz daha güzel noktalara gelecektir.'' dedi.
 
Haber-Foto : Ahmet KAVAKLI

Bu haber 2955 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Balışeyh

Balışeyh köylerini Mayıs Dolu su elç etti

Balışeyh köylerini Mayıs Dolu su elç etti Balışeyh köylerini Mayıs Dolu su elç etti

Hububat Üreticileri Bilgilendirme Toplantıları Balışeyhde yapıldı

Hububat Üreticileri Bilgilendirme Toplantıları Balışeyhde yapıldı Hububat Üreticilerimizin Dikkatine Akşam Bilgilendirme Toplantılarına Balışeyh İlçesi Işıklar Köyünde Devam Edildi...
MECBUR(MUY)UZ24 Temmuz 2019

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi