Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
DüğünlerimizFOTOĞRAFLAR HER ZAMAN İBRET VERİR VE BİRŞEYLER HATIRLATIR-2 (açın)FOTOĞRAFLARIN DİLİ OLSA-3Künye
KIRIKKALE VALİSİ ÇOCUK ŞENLİĞİNDE HALAT ÇEKME OYUNUNA KATILDI

KIRIKKALE VALİSİ ÇOCUK ŞENLİĞİNDE HALAT ÇEKME OYUNUNA KATILDI

Tarih 26 Temmuz 2018, 00:43 Editör EDİTÖRDEN

KIRIKKALE VALİSİ ÇOCUK ŞENLİĞİNDE HALAT ÇEKME OYUNUNA KATILDI
balon şişirdi.

KIRIKKALE VALİSİ ÇOCUK ŞENLİĞİNDE HALAT ÇEKME OYUNUNA KATILDI Bahşılı Celal Bayar Aile parkında düzenlenen çocuk oyunları projesinin düzenlediği piknik programına Kırıkkale Valisi İlker Haktankaçmaz,Bahşılı Kaymakam'ı Zikri Şahin,Bahşılı e Kırıkkale Emniyet ekipleri ve Aileler çocukları ile katıldı.Aile ve Sosyal Politikalar müdürü Hatice Uğurlu proje ile ilgili şunları söyledi. -'Bakanlığımız çocuk hizmetleri Genel müdürlüğün başlattığı 'çocuklar ekran değil,akranda büyüsün'projesi kapsamında çocuk oyunları başlatıldı. amacın çocukların teknolojik bağımlılıktan kurtularak eskisi gibi sosyalleşmelerini,zihin gelişimlerini daha iyi sağlamaları amacıyla,daha çok sokak çocukları ve grup oyunlarına yönlendirmek çocukların bilgi gelişmesini sağlamaktır. Bu konuda biz milli eğitim işbirliği ile bu projeyi yaygınlaştırmaya çalışıyoruz.bu kapsamda bugünde bir etkinlik yaptık,bizdeki çocuk hakları komitesi,birlikte iş yaptığımız toplum destekli polisimiz,Kırıkkale baromuzdaki avukatlarımız ve gönüllülerimizin desteği ile böyle bir piknik organize ettik.Bütün sokak oyunlarını bugün çocuklarımızla oynayıp hatırlatmak ve tekrar bu oyunlarını heves etmelerini sağlamaktır.Valimiz inde katılımları ile çocuklarımız mutlu bir gün geçirdiler. yaz boyunca bu tür faaliyetlerimiz devam edecek zaten biz kurumumuz olarak kendi bünyemizde de bu tür faaliyetleri yapıyoruz.bunu herkes görsün diye daha kapsamı basına açık olarak yaptık.dedi. Programda Vali Haktankaçmaz Çocuklarla halat çekti,balon şişirdi ,pinpon topunu taşıma oyununu izledi ve emniyet müdürlüğü ekiplerinin anahtarlıklarını çocuklara hediye etti.toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi. programda çocuklar ve gençler gönüllerince eğlendiler.(haberci71 editör)

Bu haber 219 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

AYBİMAŞ ANKARA DA TANZİM AÇTI

AYBİMAŞ ANKARA DA TANZİM AÇTI AYBİMAŞ Ankara yenimahalle ilçesi yahyalar mahallesinde Büyük iki katlı Tanzim satış merkezi açtı.

YENİ MAHALLE Ş.A.T.MESLEKİ VE ANADOLU KIZ MESLEK LİSESİ NEVRUZ BAYRAMINI KUTLADI

YENİ MAHALLE Ş.A.T.MESLEKİ VE ANADOLU KIZ MESLEK LİSESİ NEVRUZ BAYRAMINI  KUTLADI YENİ MAHALLE ŞEHİT ALİ TONGA MESLEKİ VE ANADOLU KIZ MESLEK LİSESİ NEVRUZ BAYRAMINI OKUL BAHÇESİNDE KUTLADI
ORADAN GÖRÜNEN14 Mart 2019

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi