Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
DüğünlerimizFOTOĞRAFLAR HER ZAMAN İBRET VERİR VE BİRŞEYLER HATIRLATIR-2 (açın)FOTOĞRAFLARIN DİLİ OLSA-3Künye
Bahşılı İlçe Milli eğitim müdürlüğünden  2023 Eğitim vizyonu çalıştayı

Bahşılı İlçe Milli eğitim müdürlüğünden 2023 Eğitim vizyonu çalıştayı

Tarih 10 Ocak 2019, 16:16 Editör EDİTÖRDEN

Bahşılı İlçe Milli eğitim müdürlüğü 2023 Eğitim vizyonu çalıştayı düzenlendi.

Bahşılı İlçe Milli eğitim müdürlüğü 2023 Eğitim vizyonu çalıştayı düzenlendi. Edinilen bilgiye göre ilçe milli eğitim müdürlüğü liderliğinde,Barbaros ilkokulu toplantı salonunda düzenlenen çalıştay,İlçe Milli Eğitim müdürlüğü liderliğinde hazırlanan raporlar il düzeyinde hazırlanan rapor ile ele alınacak ve il ve ilçe raporları birleştirilerek ara dönemde gerçekleştiribilecek büyük eğitim çalıştayına zemin oluşturulacağı iletildi. Çalıştayda Ortaöğretim eğitim mesleki teknik eğitim masası,Temel eğitim ortaokul masası,Okul öncesi eğitim masası ,Din eğitimi masası ve Hayat boyu öğrenme masası oluşturularak gruplar halinde bir yıl boyunca yapılan çalışmalar ve hedefler belirlendi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Bahadır Dülger,şube müdürü Ercan Doğan da 2023 Eğitim vizyonu çalıştayına katılarak grupların çalışmalarını inceledi. programa milli eğitim müdürleri,yanısıra okul müdürleri tüm ilçede eğitim veren öğretmenler katıldı. Bir gün süren çalıştayda cıkarılacak raporlar ilde düzenlenecek calıştay raporları düzenlenerek MEB e gönderileceği belirtildi.

Bu haber 120 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

AYBİMAŞ ANKARA DA TANZİM AÇTI

AYBİMAŞ ANKARA DA TANZİM AÇTI AYBİMAŞ Ankara yenimahalle ilçesi yahyalar mahallesinde Büyük iki katlı Tanzim satış merkezi açtı.

YENİ MAHALLE Ş.A.T.MESLEKİ VE ANADOLU KIZ MESLEK LİSESİ NEVRUZ BAYRAMINI KUTLADI

YENİ MAHALLE Ş.A.T.MESLEKİ VE ANADOLU KIZ MESLEK LİSESİ NEVRUZ BAYRAMINI  KUTLADI YENİ MAHALLE ŞEHİT ALİ TONGA MESLEKİ VE ANADOLU KIZ MESLEK LİSESİ NEVRUZ BAYRAMINI OKUL BAHÇESİNDE KUTLADI
ORADAN GÖRÜNEN14 Mart 2019

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi