Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
DüğünlerimizFOTOĞRAFLAR HER ZAMAN İBRET VERİR VE BİRŞEYLER HATIRLATIR-2 (açın)FOTOĞRAFLARIN DİLİ OLSA-3Künye
Beyaz Kelebekler Anaokulunda Pandif dağıtımı yapıldı.

Beyaz Kelebekler Anaokulunda Pandif dağıtımı yapıldı.

Tarih 13 Ocak 2019, 10:33 Editör EDİTÖRDEN

Beyaz Kelebekler Anaokulunda Pandif dağıtımı yapıldı.

Beyaz Kelebekler Anaokulunda Pandif dağıtımı yapıldı. Kırıkkale ve Dünyada çok ülkelere yardım yapan Sadakataşı derneği bu sene başlattığı 'baştan ayağa kış yardımı ' kampanyası kapsamında Kırıkkale de Bahşılı da eğitim öğretim veren Beyaz Kelebekler Anaokulunun 67 öğrencisine pandif dağıtarak minik öğrencileri sevindirdi. Dağıtıma Gelen sadakataşı Dernek yetkililerine eşlik eden İl Milli Eğitim şube müdürleri Hüseyin Özay,Ali Özdemir,Bahşılı İlçe Milli eğitim şube müdürü Ercan Doğan, Okul Müdür vekili Havva Matcı da öğrencilerle bizzat ilgilenerek sevinçlerine ortak oldular. Dernek İdarecilerinden Harun Dizieğri ve diğer görevliler öğrencilere pandif lerini giydirirken öğrencilerin gözlerinde sevinç ve mutluluk görülmeye değerdi. Okul müdürü Havva Matcı ise Şube Müdürlerine ve dernek üyelerine öğrencilerimizi çok sevindiren bu hediyeler için çok teşekkür ederiz dedi.ayrıca gün boyunca ailelerimizden güzel tepkiler aldık çok mutlu olduklarını iletti.

Bu haber 140 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

AYBİMAŞ ANKARA DA TANZİM AÇTI

AYBİMAŞ ANKARA DA TANZİM AÇTI AYBİMAŞ Ankara yenimahalle ilçesi yahyalar mahallesinde Büyük iki katlı Tanzim satış merkezi açtı.

YENİ MAHALLE Ş.A.T.MESLEKİ VE ANADOLU KIZ MESLEK LİSESİ NEVRUZ BAYRAMINI KUTLADI

YENİ MAHALLE Ş.A.T.MESLEKİ VE ANADOLU KIZ MESLEK LİSESİ NEVRUZ BAYRAMINI  KUTLADI YENİ MAHALLE ŞEHİT ALİ TONGA MESLEKİ VE ANADOLU KIZ MESLEK LİSESİ NEVRUZ BAYRAMINI OKUL BAHÇESİNDE KUTLADI
ORADAN GÖRÜNEN14 Mart 2019

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi