Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EN ÇOK OKUNANLAR

Adım At Sağlığına Sağlık Kat sloganı ile yürüyen minikler ilgi odağı oldu

Adım At Sağlığına Sağlık Kat sloganı ile yürüyen minikler ilgi odağı oldu

Tarih 04 Mayıs 2019, 17:10 Editör EDİTÖRDEN

Adım At Sağlığına Sağlık Kat sloganı ile yürüyen miniklere milli eğitim müdürü Tüfekçi de eşlik etti

'Adım At Sağlığına Sağlık Kat sloganı ile yürüyen miniklere milli eğitim müdürü Tüfekçide eşlik etti Kızılırmak Şehit Volkan Pilavcı Anaokulu öğrenci,öğretmen ve velileri 'Adım At Sağlığına Sağlık Kat" sloganıyla yürüyüş etkinliğinde bir araya geldiler Kızılırmak Şehit Volkan Pilavcı Anaokulu öğrenci,öğretmen ve velileri 'Adım At Sağlığına Sağlık Kat"e twining projesi kapsamında İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tüfekçi öncülüğünde Şehir parkında sağlıklı yaşama dikkat çekmek için Şehir Parkındaki sabah yürüyüş etkinliğinde bir araya geldiler. Projenin okul bazında koordinatörlüğünü yürüten Öğretmen Yasemin Güngör projeyi ve amaçlarını açıkladı, "Adım at Sağlığına sağlık kat e twining projesi 13'ü yurtdışı 103'ü yurtiçi olmak üzere toplamda 116 okul ortaklığı ile yürütülen geniş kapsamlı bir proje. Ve 6 aydır farklı etkinliklerle projemizi başarılı bir şekilde yürütüyoruz Son etkinliğimizi Milli Eğitim Müdürümüz ile gerçekleştirdik .Haziran ayında kalite ödülü almak için başvuru yapacağız "dedi. Yürüyüşe İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tüfekçi,Şube Müdürü Adnan Şener,Özel Kalem müdürü İsmail Çınar ,öğretmenler,öğrenciler ve aileler katıldı.

Bu haber 465 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

VALİLİĞİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEMLİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYONU HİZMETE BAŞLADI

VALİLİĞİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEMLİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYONU HİZMETE BAŞLADI VALİ BEYİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEM VERDİĞİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYON PROJESİNİ ELEŞTİREN BİR YAZININ ARDINDAN VALİL...

SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI.

SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI. SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI.
Yormayın Valimi20 Mayıs 2020

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi