Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EN ÇOK OKUNANLAR

İl Müdürümüz Sırrı YILMAZ, BAHŞILI DA MANTAR ÜRETİCİSİNİ ZİYARET ETTİ

İl Müdürümüz Sırrı YILMAZ, BAHŞILI DA MANTAR ÜRETİCİSİNİ ZİYARET ETTİ

Tarih 15 Mayıs 2019, 02:03 Editör EDİTÖRDEN

İl Müdürümüz Sırrı YILMAZ, BAHŞILI DA MANTAR ÜRETİCİSİNİ ZİYARET ETTİ

İL MÜDÜRÜMÜZ SIRRI YILMAZ BAHŞILI DA MANTAR ÜRETİCİMİZİ ZİYARET ETTİ. İl Müdürümüz Sırrı YILMAZ, BAHŞILI DA MANTAR ÜRETİCİSİNİ ZİYARET ETTİ Müdür Yılmaz işletme ziyaretlerine devam ediyor. Çiftçilerimizle, üreticilerimizle sürekli iletişim içerisinde olarak, anlatarak ve anlayarak, paydaş anlayışı ile çalışma düşüncesinin sahaya yansıması niteliğindeki ziyaretlerine devam eden İl Müdürümüz Sırrı YILMAZ; “ üreticimiz bize ne kadar kolay ulaşır ve paydaşlar olarak bizler birbirimizi ne kadar iyi anlarsak, ilimiz tarımı o kadar hızlı ve güçlü büyümeye devam edecek. İl ve İlçe Müdürlüklerimizde görevli tüm mesai arkadaşlarımla paydaşlarımız ile iletişim ve işbirliği içerisinde olmaya devam edeceğiz. Mantar yetiştiriciliği çiftçimize ek gelir kaynağı olması ve hedeflediğimiz kırsal kalkınma seviyesine ulaşabilmemiz adına önemli bir kaynak.” şeklinde konuştu. Bahşili İlçemizde Genç Çiftçi Projelerinin Desteklenmesi Projesi kapsamında 2018 yılında kurulan Hasan ÖKTEM’e ait işletmede 114 m2 alanda 3 ton civarında mantar üretimi yapılabiliyor.Genç çiftçimizin çalışmaları ve azmi örnek olmalıdır.dendi.

Bu haber 445 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

VALİLİĞİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEMLİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYONU HİZMETE BAŞLADI

VALİLİĞİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEMLİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYONU HİZMETE BAŞLADI VALİ BEYİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEM VERDİĞİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYON PROJESİNİ ELEŞTİREN BİR YAZININ ARDINDAN VALİL...

SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI.

SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI. SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI.
Yormayın Valimi20 Mayıs 2020

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi