Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EN ÇOK OKUNANLAR

Kaymakam lık SYD Vakfı Yanlız değilsiniz projesi hayata geçirildi

Kaymakam lık SYD Vakfı Yanlız değilsiniz projesi hayata geçirildi

Tarih 26 Temmuz 2019, 12:20 Editör EDİTÖRDEN

Bahşılı Kaymakam lık SYD Vakfı Yanlız değilsiniz proje kapsamında 20 vatandaşa evde bakım hizmeti veriyor.

Bahşılı Kaymakam lık SYD Vakfı Yanlız değilsiniz proje kapsamında 20 vatandaşa evde bakım hizmeti veriyor. Bahşılı Kaymakam lığı SYD Vakfı 'Yanlız değilsiniz' proje kapsamında ilçe merkez ve köylerinde 20 vatandaşa evde bakım hizmeti verildiği bildirildi. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfı ilçe içerisinde ve köylerinde tespit edilen,sosyal-ruhsal ve ekonomik olarak yoksulluk yaşayan,yardıma ve bakıma muhtaç ancak huzur evi hizmeti istemeyen yaşlı ve engelli vatandaşları kendi çevrelerinden ayırmadan,istihdam edilen bayan personellerle evde bakım hizmet verilmektedir. Kaymakam Zikri Şahin,devletimizin sahip çıktığı İlçe sınırlarında ikamet eden 3294 sayılı kanun kapsamında yer alan 12 Sİ köylerde 8.ise merkezde olmak üzere 20 vatandaşımıza evde bakım hizmeti yaparak yaşlı ve engellilerin bağımsız olarak yaşayabilmelerini sağlayarak yaşam şartlarını iyileştirmek ve toplum içindeki konumlarını iyileştirmek adına Yanlız değilsiniz projesi ile evde bakım hizmeti verilmektedir.Devletimizin gücünü gösterdiğimiz gibi muhtaç vatandaşlarımızı himayesine alarak onlara sahip çıkmaktadır.her zaman yanlarındayız,yani sizler yalnız değilsiniz.dedi.

Bu haber 192 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

BAHŞILI HALK OTOBÜSLERİ ŞEHİT YAKINLARI İLE GAZILER VE YAKINLARINDAN ÜCRET ALINMAYACAK.

BAHŞILI HALK OTOBÜSLERİ ŞEHİT YAKINLARI İLE GAZILER VE YAKINLARINDAN ÜCRET ALINMAYACAK. BAHŞILI HALK OTOBÜSLERİ ŞEHİT YAKINLARI İLE GAZILER VE YAKINLARINDAN ÜCRET ALINMAYACAK.

İmam Hatip Okulları Kasım ayı toplantısı Bahşılı da yapıldı

İmam Hatip Okulları Kasım ayı  toplantısı Bahşılı da yapıldı İmam Hatip Okulları Kasım ayı Yöneticiler toplantısı Bahşılı da yapıldı
MECBUR(MUY)UZ24 Temmuz 2019

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi