Haberci71.com -  Kırıkkale Haberleri
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EN ÇOK OKUNANLAR

BAHŞILI BELEDİYESİ NİN GİRİŞİMLERİ İLE İLÇEYE KÜLTÜR MERKEZİ YAPIMI

BAHŞILI BELEDİYESİ NİN GİRİŞİMLERİ İLE İLÇEYE KÜLTÜR MERKEZİ YAPIMI

Tarih 18 Nisan 2020, 01:28 Editör EDİTÖRDEN

BAHŞILI BELEDİYESİ NİN GİRİŞİMLERİ İLE İLÇEYE KÜLTÜR MERKEZİ YAPIMI BAKANLIKCA UYGUN GÖRÜLDÜ

BAHŞILI BELEDİYESİ NİN GİRİŞİMLERİ İLE İLÇEYE KÜLTÜR MERKEZİ YAPIMI BAKANLIKCA UYGUN GÖRÜLDÜ Bahşılı Belediyesinin geliştirdiği proje kapsamında Kırıkkale valiliğinin 09.12.2019 tarihli ve E.1015961 sayılı yazısı ile bakanlığa gönderilen proje kültür merkezi olarak kullanılabilecek nitelikte olduğu uygun görülmüştür. T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı'Bakanlık' ,Kırıkkale ili Bahşılı Belediyesi kültür kültür merkezi işi için Bakanlıkca ödenek desteği verileceğine dair hüküm verilmiş ve Kamu eliyle destek projesi kapsamında Kültür merkezi niteliği taşıdığı bilrilmiştir. Belediyenin belirlediği Hüseyin başı mahallesi eski muhtarlık ve sağlık ocağı binalarının yerine yapılacağı belirlenmiştir. Belediye Başkanı R.Zafer Tekin ise verdiğimiz sözlerden biride Kültür merkezi idi onuda yerine getirmek için harekete geçtik İlçemize Hayırlı Olsun Bahşılı Kültür Merkezi Protokolünü Kültür ve Turizm Bakanlığı İle imzaladık. yakında temeli atılacaktır.Bahşılımız ve Halkımız en iyi hizmetlere layıktır.dedi.

Bu haber 173 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

VALİLİĞİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEMLİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYONU HİZMETE BAŞLADI

VALİLİĞİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEMLİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYONU HİZMETE BAŞLADI VALİ BEYİN TAKİP ETTİĞİ ÖNEM VERDİĞİ ÇEŞNİGİR SEYİR TEPESİ VE KANYON PROJESİNİ ELEŞTİREN BİR YAZININ ARDINDAN VALİL...

SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI.

SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI. SÜNE MÜCADELESİNDE TEKNOLOJİNİN NİMETİNDEN YARARLANMAYA BAŞLANDI.
Yormayın Valimi20 Mayıs 2020

HABER ARA


Gelişmiş Arama

REKLAMLAR 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi